Konferans Koltuğu Fiyatları

Konferans salonlarında konferans, seminer, sunum gibi toplantıların verimli geçmesi için her türlü detay düşünülerek düzenleme yapılıyor. Kaliteli ses düzeni, ısı ve ses yalıtımı, koltukların yerleşim düzeni konferansın verimli geçmesini sağlamaktadır. Ancak konferans katılımcıları için önemli olan rahat bir koltukta oturmak ve anlatılanlara odaklanabilmektir. Bu nedenle konferans salonlarında daha konforlu koltuklar tercih edilir ve koltukların düzeni uluslararası standartlara uygun olarak yapılır. Salonlar için uygun konferans koltuğu seçimi yapmak için salonun fiziki yapısı ve kapasitesi göz önüne alınmalıdır. Ayrıca model seçiminde dinleyici profili de önemlidir. Konferans koltuğu firmaları da bu ihtiyaçlara uygun olarak farklı renk ve modellerde koltuk üretmektedir.

Model farklılıkları ve malzeme farklılıkları konferans koltuklarının fiyatlarını da değiştirmektedir. Piyasada geniş bir fiyat yelpazesinde konferans koltuğu çeşitleri bulunuyor. Konferans salonu kurmak ya da mevcut salonu yenilemek isteyenlerin sıkı bir model ve fiyat araştırması yapması gerekir. Ancak Panelkon firmamızda çok zengin model çeşitliliğini ve farklı fiyatları bir arada bulabilir kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. 100 -150 tl arasında rahat, konforlu, kaliteli ve estetik koltuk çeşitlerimiz yanında daha ucuz veya daha pahalı koltuk modellerimiz de bulunmaktadır. Konferans koltuğu fiyatları koltuğun modeline, kullanılan malzemenin cinsine ve kalitesine, sipariş adedine göre değişmektedir. Müşteriye sunulan fiyatlar genellikle birim fiyatlarıdır ve toplu alımlarda birim fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Fiyatları belirleyen en önemli etken üretim ve malzeme kalitesidir. Panelkon olarak konferans koltuklarını kendi modern tesislerimizde üretiyor ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Koltuklar uzun yıllar deforme olmadan, renkleri solmadan, ilk günkü canlılığında kullanılıyor. Yanmaz ve terletmez özelliklere sahip koltuklar kolayca temizlenebiliyor.

Panelkon konferans koltuğu çeşitlerini www.panelkon.com web sitemizde görebilirsiniz. Açık kol, kapalı kol, kumaş kaplı veya ahşap kol, yazı tablalı, bardaklı, hareketli sabit, açılır kapanır oturak gibi yüzlerce modelimiz bulunmaktadır. Modern ve şık tasarımlı koltuklarda her renk çeşidi kullanılmaktadır. Panelkon firmamız ürün kalitesi yanında hizmet kalitesiyle de sektörün en iyi firmalarından biridir. Yurdun her yerinden sipariş alan firmamız nakliye ve montaj hizmetini de kendisi vermektedir. Firmamızın projeden üretime, nakliyeden montaja kadar en önemli ilkesi müşteri memnuniyetidir.