Konferans Koltuğu Modelleri

Birçok kurumun ve kuruluşun bünyesinde toplantı, seminer ve konferansların yapıldığı salonlar vardır. Okullarda, üniversitelerde, belediyelerin sosyal tesislerinde, otellerde dekorasyonu ve donanımıyla özel olarak düzenlenmiş salonlarda sık sık konferans ve seminerler yapılır. Konferans salonlarındaki koltuklar ise diğer çalışma alanlarındaki koltuklardan daha farklı olarak tasarlanmıştır. Konferansa katılan kişini rahat etmesi, notlarını rahatça alabilmesi düşünülmüş ve buna göre tasarlanmıştır. Bir konferans salonunun koltukları alınırken pek çok hususa dikkat edilmesi gerekiyor. Öncelikle salonun fiziki yapısı ve büyüklüğü dikkate alınmalı, konferans koltuğu salonun yapısına uygun olmalıdır. Tabi katılımcı profili de önemlidir. Okul konferans salonlarında daha dayanıklı ahşap malzemeyle yapılmış koltuklar tercih edilir.

Daha profesyonel çalışmaların yapıldığı konferans salonlarında ise daha konforlu ve estetik koltuklar tercih edilir. Konforlu, teknolojik donanımlı ve şık dekorasyonlu bir konferans salonu, konferansı düzenleyen kurum ve kuruluşa prestij kazandırır ve konferansa ciddiyet kazandırır. Salonların koltuk ihtiyaçları farklı olduğu için de çok sayıda farklı renk ve modellerde konferans koltukları üretiliyor. Panelkon firması olarak beden yapısına uygun, konforlu ve şık konferans koltukları üretiyoruz ve bu alanda sektörün en iyi firmalarından biriyiz.
Açık kol, kapalı kol, yazı tablalı, gizli yazı tablalı, bardaklı, hareketli veya sabit, açılır kapanır ya da sabit oturaklı çok zengin koltuk modellerimiz bulunuyor. Bunun yanında koltuk kaplamasında farklı renk ve türde kumaşlar kullanmaktayız. Kumaşlar yanmaz, terletmez, leke tutmaz, kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Kaliteli ve konforlu konferans koltuğu modelleri geniş bir fiyat yelpazesine de sahiptir. Her bütçeye uygun modellerimiz bulunuyor. Fiyat farklılıkları ise kaliteden kaynaklanmıyor. Malzeme türüne ve ürün modeline göre fiyatlar belirleniyor.

Firmamızın web sitesinde sektörün en zengin konferans koltuğu modellerini görebilir, ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ancak sitedeki fiyatlar birim fiyatlarıdır. Sipariş adedine göre fiyatlar da değişir. Toplu siparişlerdeki fiyatları müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Yurdun her yerinden koltuk siparişi alıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmakta ve üretimden sevkiyata ve montaja kadar en hızlı ve kaliteli hizmeti vermektedir. Salonunuz için en uygun modelin seçimi konusunda keşif çalışması yaparak sizlere yardımcı oluyoruz.