Konferans koltuğu, seminer koltuğu, sinema ve tiyatro koltuğu taleplerinde büyük bir artış olması sektöre yeni firmaların katılmasına neden oluyor. Yeni firmalar sektöre katılırken mevcut firmalar da üretim kalitesini ve üretim kapasitesini arttırmak için teknolojik yatırımlara yöneliyor. Böylece piyasada daha kaliteli, konforlu ve estetik konferans koltuğu çeşitleri görüyoruz. Firmalar arasında yoğun bir rekabet yaşanırken Panelkon firması olarak kaliteli ürün çeşitlerimizle ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla sektörde farklılık yaratıyor ve rekabette öne çıkıyoruz. Farklı yapılardaki konferans salonlarına uygun zengin ürün çeşidi sunuyoruz.
Sektörde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunsa da zengin çeşit, kaliteli ürün ve uygun fiyat sunan firma sayısı oldukça azdır. Bu nedenle konferans koltuğu almadan önce firmalar hakkında bilgi almalı, ürün çeşitlerini görmeli ve fiyatlarını karşılaştırmalısınız.

Firmalar arasında karşılaştırma yaptığınızda Panelkon firmamızın farklılığını da göreceksiniz. Firmamız modern tesislerinde, deneyimli ve usta personeliyle kusursuz bir üretim yapmaktadır. Koltuk tasarımlarını alanında usta tasarımcılarımız hazırlamakta ve koltukların beden yapısına uygun olmasına özel önem verilmektedir. Üretimden önce tüm modeller sağlık ve konfor testlerinden geçirilmektedir.
Tüm koltuk modellerinde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Kaplamada kullandığımız kumaşlar yanmaz, terletmez ve kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Farklı ihtiyaçlara ve zevklere göre zengin çeşitlerimiz bulunuyor. Açık ya da kapalı kol koltuk modelleri, yazı tablalı modeller, bardaklı modeller, oturakları açılır kapanır ya da sabit modeller, hareketli veya zemine sabitlenen modeller çeşitlerimiz arasında bulunuyor. Renk ve model çeşitliliği açısından müşterilerimize en zengin seçenekleri sunuyoruz. Konferans koltuğu firmaları arasında fiyatlarımızla da müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Bugüne kadar yurdun her yerindeki çok sayıda konferans salonu için koltuk imalatı yaptık. Konferans koltuğu almadan önce Panelkon koltuk çeşitlerini mutlaka görmelisiniz. Web sitemizde farklı renk ve modellerde yüzlerce koltuk çeşidimizi görebilirsiniz. Her renk ve modelde, istenen her sayıda koltuk imalatını kısa sürede tamamlayıp, sevkiyat ve montajını yapmaktayız. Yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. İl içi nakliye ve montaj hizmetlerinden ücret almıyoruz. Panelkon kaliteli, konforlu ve estetik konferans koltuğu arayanlar için en doğru adrestir.